INVESTIČNÉ AKCIE A PODANÉ PROJEKTY V ROKU 2016

Vážení občania,

v roku 2016 sa Mestu Dudince podarilo zrealizovať investičné akcie a podať projekty, ktoré boli zamerané na rozvoj miestnej infraštruktúry, bývania,  životného prostredia  a športu. Medzi najvýznamnejšie patria:

- Modernizácia  a rozšírenie verejného osvetlenia

- Obnova vodorovného dopravného značenia

- Modernizácia a digitalizácia káblovej televízie

- Revitalizácia športového areálu a priľahlého okolia

- Obnova prírodného zdroja minerálnej vody slatinského typu S-6

- Revitalizácia oplotenia cintorínov v Dudinciach  a Merovciach

- Revitalizácia lesoparku Búroš I. a II. etapa

Podali sme projekty formou žiadostí na ŠFRB, ENVIROFOND, OP KŽP, SLSP, MV SR, INTERREG :

- Rekonštrukcia nového domu služieb - príprava PD a podanie žiadosti na ŠFRB - žiadosť schválená.

- Výstavba kompostárne a zberného dvora  - Operačný program Kvalita ŽP - žiadosť schválená.

- Sanácia nelegálnych skládok  - Envirofond - žiadosť schválená  a projekt realizovaný.

- Ako sa malý Dudinčan futbalistom stal - Nadácia SLSP - žiadosť schválená  a projekt realizovaný.

- Výstavba rodinných nájomných domov  - príprava a realizácia prieskumu trhu

- Vybudovanie splaškovej kanalizácie a vodovodu  - IBV

- Udržateľný a virtuálny rozvoj turizmu v cezhraničnom regióne  - Novohrad- Hont  - Slnečná lúka

- Rozšírenie kamerového systému - žiadosť schválená.

Vytlačené z webovej stránky
Stránku vytvorilo r65 studio s.r.o., J.Mikulku 7, 963 01, Krupina, www.r65studio.sk / 0908 519 314.
Obsah generuje redakčný systém AdministriX.